Декарбонизацијата на моторите во автомобилите ќе ни го подобри воздухот

Чистењето на моторите од гарежот треба да ни стане навика и еднаш годишно да се третира моторот. Со тоа ќе го продолжат работниот век на моторот, а и занчително ќе продонесат за почист амбиентален воздух во средината во која живееме и се движиме.

СЕРВИСИ
ШТО КАЖУВААТ ДРУГИТЕ
 • Возам Hyundai i30 2008 година, прв газда сум, од пред 2-3 години колата почна да гуши, особено во прва и втора брзина, за со клима да не правиме муабет. Ми кажуваа смени ова, смени она ама фала богу не ги послушав. Денеска отидов во сервисот за декарбонизација и сум презадоволен, моторот се смири, влече одлично, нема сецкање и гушење кога возам со клима, работи како дента кога ја земав од салон. Препорачувам на сите што имаат исти проблем да пробаат со ова, ќе видите ОГРОМНА разлика уште при излегување од сервисот. Поздрав до тимот од сервисот.
  Даце Николовски
 • И јас направив декарбонизација иако бев скептик во тој поглед се покажа токму спротивното. Задоволството големо, потрошувачката уште помала а брзината зголемена. Голема благодарност до тимот. НАЈДОБРИ СТЕ!!!
  Фросина Стошиќ
 • Сервисот е професионален и услугата е функционална. Пробајте и нема да си го препознаете возилото по извршената декарбонозација. Топло ги препорачувам.
  Александар Петковски
 • Професионалност на ниво. Точност на закажан термин. Ford Focus 1.8TDCI од 2004. Големи промени на работата на моторот по третманот. Нема веќе црн чад, многу мирна работа на моторот и поголема моќност со исто притискање на педалата за гас. Топло ги препорачувам.
  Александар Радически
 • Луѓе ова е НЕВЕРОЈАТНО. Ви го препорачувам на сите што си ги сакате автомобилите. Продолжете им го векот, вратете им ја силата, намалете им ја потрошувачката. Уживајте во возењето како во нов автомобил!
  Војдан Матевски
 • За само пола саат моторот на колата работи помирно, гас педалата е поосетлива на мали обртаи. Се чуствува поголема снага. И секако одличен однос со клиенти.
  Бојан Петковски

Потсети го својот автомобил на првиот ден од салон


 
fb
ig
 
РЕЗЕРВИРАЈ ТЕРМИН